Brygadzista
DPD
Szczecinek
23 d. temu

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za :

  • organizacja, nadzór oraz planowanie zadań podległego zespołu,
  • kontrola i nadzór nad pracami magazynu oraz ich zgodności z obowiązującymi procedurami,
  • realizacja wyznaczonych celów,
  • monitorowanie prawidłowej jakości załadunku aut.
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • możliwość dofinansowania karty Multisport,
  • owocowe poniedziałki.
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy :

  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • efektywności w organizacji pracy własnej oraz zespołu,
  • dużej samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • zaangażowania oraz odpowiedzialnego podejścia do zadań,
  • minimum średniego wykształcenia.
  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul.

    Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych