DORADCA KLIENTA
EQ Presti (franczyza Getin Banku)
Bytom, Śląskie
31 d. temu
source : Lento.pl

Sieć franczyzowa Getin Banku zajmuje ważne miejsce w strategii Getin Noble Banku. Dzięki współpracy z Franczyzobiorcami wciąż rośnie liczba Klientów korzystających z produktów i usług Banku.

Naszym celem jest dotarcie do osób w całym kraju, dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem sieci franczyzowej. Partner Getin Banku w związku z projektem rozwoju sieci placówek franczyzowych poszukuje do współpracy osób zainteresowanych pracą na stanowisku : Doradca Klienta Miejsce pracy : Bytom Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych, analizę potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych, budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami.

Oczekiwania : orientacja na realizację celów sprzedażowych, rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów, znajomość produktów bankowości detalicznej będzie dodatkowym atutem, doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów, wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy : umowę o pracę, system premiowy zależny od wyników pracy, pakiet szkoleń, pracę w przyjaznej atmosferze. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres : Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez EQ Presti z siedzibą w Dąbrowie Górniczej"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku