Główny technolog (proces wytłaczania) – Środa Wielkopolska
Silverhand
Środa Wielkopolska, Wielkopolskie
6 d. temu

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze produkcji i dystrybucji artykułów budowlanych. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko : Główny technolog (proces wytłaczania) Zakres obowiązków : -

rozwój technologii przetwórstwa PS, XPS, PCV -projektowanie procesu i narzędzi do przetwórstwa (wytłaczania) ww tworzyw -

nadzór i optymalizacja dotychczas stosowanych procesów technologicznych przetwórstwa tworzyw stosowanych w firmie -nadzór nad wdrażaniem nowych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych.

Wymagania : -znajomość procesu wytwarzania tworzyw sztucznych -doświadczenie w wytłaczaniu tworzywa SPIENIANEGO (mile widziane) -

doświadczenie w zarządzaniu zespołem -komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana) Oferujemy : -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w jednozmianowym systemie pracy (pełen etat) -

atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, -ubezpieczenie grupowe -

międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym -możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest SILVERHAND Dominik Matczak z siedzibą w Poznaniu (61-868), ul. Garbary 35 / 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Usługa dodatkowa : Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld.

Zadzwoń i dowiedz się więcej! SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku