Przedstawiciel Handlowy w branży oświetleniowej
Solydi Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
3 d. temu

Firma Solydi zajmuje się branżą oświetleniową od lat 90. Fabryka znajduje się w Hiszpanii w mieście Malaga. Nasza branża to oświetlenie LED.

Głównymi naszymi produktami są oprawy uliczne, oprawy stadionowe, oprawy parkowe oraz przemysłowe. Przedstawiciel Handlowy w branży oświetleniowej -

Kraków Opis stanowiska : Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami, mediami i kontrahentami. Badanie i pozyskiwanie nowych dostawców i rynków zbytu.

Realizację celów i zadań sprzedażowych. Udział w targach i konferencjach branżowych. Aktywna sprzedaż produktów z branży oświetlenia LED znajdujących się w ofercie firmy.

Nawiązywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami prywatnymi i instytucjonalnymi. Wymagania : Zdolności organizacyjne.

Dynamizm i inicjatywa w działaniu. Umiejętności negocjacyjne. Znajomość sprzętu oświetleniowego. Praktyczna znajomość obsługi komputera w tym bardzo dobra znajomość pakietów MS Office.

Prawo jazdy kat. B. Mile widziana znajomość języka obcego : angielski lub hiszpański. Oferujemy : Umowę o pracę na pełny etat.

Wynagrodzenie stałe oraz wysoka prowizja uzależniona od efektów pracy. Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Zastrzegamy prawo do odpowiadania na wybrane aplikacje. Rodzaj pracy : Pełny etat

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku