Pomocnik konserwatora
Schindler
Gdańsk, pomorskie, PL
4 d. temu

Zatrudniamy blisko 58 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu.

Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

Dołącz do zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

Opis stanowiska : Miejsce pracy : Gdańsk

Miejsce pracy : Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE

  • Wsparcie Konserwatora w realizacji wszystkich czynności serwisowych zgodnie z wymogami umów serwisowych i procedurami Schindler
  • Udział w ocenie stanu technicznego dźwigów i schodów ruchomych
  • Pomoc w wykonywaniu napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach
  • Współpracę z Klientem i użytkownikiem urządzeń
  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,
  • Min. 2 lat doświadczenia w branży dźwigowej lub pokrewnej
  • Doświadczenia w konserwacji, serwisowaniu urządzeń elektrotechnicznych
  • Otwartości na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • Odpowiedzialności i zaangażowania,
  • Kultury bezpieczeństwa pracy,
  • Uprawnień SEP do 1 kV,
  • Prawa jazdy kat. B.
  • OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych,
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Finansowanie egzaminów UDT i SEP
  • Narzędzia pracy niezbędne na w / w stanowisku.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych