Operator maszyn produkcyjnych - Roldrob
Roldrob
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
30 d. temu
source : Lento.pl

Dołącz do zespołu Roldrob S.A. jako : Operator maszyn produkcyjnych Numer referencyjny : OMP / jobs.pl Miejsce pracy : Tomaszów Mazowiecki (łódzkie) Do Twoich obowiązków będzie należeć między innymi : obsługa i regulacja maszyn produkcyjnych kontrola jakości wytworzonych produktów z przyjętymi normami prowadzenie dokumentacji produkcyjnej Od Ciebie oczekujemy : uczciwości, sumienności i chęci do pracy sprawności manualnej gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym Chcemy Ci zaoferować : zatrudnienie w ramach umowy o pracę dopłatę urlopową w wys.

2100 zł pakiet świadczeń socjalnych ( w tym : wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku, basen) ciepłe posiłki finansowane przez firmę atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku, uczciwości i tolerancji szkolenie z obsługi maszyn produkcyjnych

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku