Kasjer sprzedawca
OLKOP
Tczew, Pomorskie
7 d. temu

Zadania : - fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami - obsługa systemu kasowego -

wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami - dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy -

dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa Oferujemy :

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • możliwości rozwoju zawodowego,
 • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.
 • atrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

  Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

  05.2016) informuję, iż : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest OLKOP Sp. z o. o., z siedzibą w Kowalewie Pomorskim, Frydrychowo 54.

  2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych -

  na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przy rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat.

  5) Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

  6) Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  8) Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku