Specjalista ds. obsługi klienta
ForSell
, Polska
1 d. temu

Opis czyli Twoje obowiązki :

Forsell jako firma outsourcingowa specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie wielokanałowego wsparcia Działów Kontaktu z Klientami stąd aktualnie poszukujemy kandydatów do obsługi realizowanych projektów.

Więc jeśli jesteś optymistą, umiesz wyjść poza schemat i potrafisz przekonywać do swoich racji? Chcesz wejść w świat biznesu oraz rozwijać się w dobranej ekipie i fajnej atmosferze?

Masz świetną okazję pracować dla marki, która jest niekwestionowanym liderem polskiego BPO. Zmierzysz się z zadaniami identyfikacji oczekiwań i potrzeb klientów, ich obsłudze i kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania czyli czego od Ciebie oczekujemy :

  • łatwości uczenia się i umiejętności jasnego formułowania myśli;
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office : Word, Excel, Outlook);
  • umiejętności pracy w zespole;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków;
  • samodzielnego myślenia i własnej inwencji;
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • wariackich pomysłów, fantazji i otwartości na świat znajdujący się wokół;
  • Czego możesz oczekiwać od nas :

  • umowy o pracę po okresie próbnym;
  • godzin pracy, które zapewnią Ci czas na fajne rzeczy po pracy;
  • wynagrodzenia składającego się z podstawy i premii;
  • szkoleń, które wdrożą Cię do pracy i szkoleń podnoszących kwalifikacje;
  • poznania najlepszych technik i standardów obsługi klienta;
  • realnych szans na rozwinięcie skrzydeł i karierę w firmie;
  • współpracy w grupie energicznych i ciekawych ludzi;
  • uczestnictwa w pełnych wrażeń imprezach firmowych;
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych