Spedytor Międzynarodowy Drogowy
FF Fracht Sp. z o.o.
Trojmiasto
3 d. temu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : praca fracht.pl

Podstawowe obowiązki :

  • Obsługa klientów poprzez przyjęcie i skuteczną realizację zleceń spedycyjnych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dla kluczowych Klientów
  • Stała współpraca z firmami przewozowymi
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych, poszukiwanie, pozyskiwanie przewoźników
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientem
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju i nawiązania współpracy z nowymi klientami
  • Wymagania :

  • Minimum 1 - letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości branży TSL oraz doświadczenie w transporcie całopojazdowym
  • Dobrej znajomości Pakietu MS Office
  • Zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Dokładności, sumienności, dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj