Przedstawiciel HandlowySUPEROFERTA
INEA
wielkopolskie Polska
5 d. temu

TO NIE JEST ZWYKŁA PRACA JESTEŚMY JAK ANIOŁY Poszukiwany

Twoje zadania

  • sprzedaż w formie D2D (odwiedzasz klienta w domu, bez umówionego wcześniej spotkania)
  • rozmowy handlowe z klientami indywidualnymi
  • proponowanie najlepszych na rynku usług INEA
  • podpisywanie umów z klientami
  • Doda Ci skrzydeł

  • determinacja i wytrwałość w codziennej pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • ale i bez tego możesz być najlepszym aniołem INEA) : )

    Naszym aniołom zapewniamy

  • bazę potencjalnych adresów, gdzie mogą być świadczone usługi INEA
  • narzędzia pracy w postaci : smartfona, laptopa i samochodu
  • szkolenia "na start" plus szkolenia rozwojowe na każdym etapie współpracy
  • dowolna forma współpracy (do wyboru : umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa na własnej działalności gospodarczej)
  • gwarantowana podstawa i prowizje bez limitu
  • średnie wynagrodzenie całkowite na poziomie 4 - 6 tysięcy złoty brutto
  • dostęp do programu świadczeń
  • dofinansowanie wczasów, bony świąteczne
  • kafeterię myBenefit
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • najszybszy internet światłowodowy prawie za free : )
  • Zachęcam do kontaktu :

    Mail : joanna.urbanska inea.com.pl

    LinkedIn : linkedin.com / in / joanna-urbanska

    Inne benefity jasna

    ścieżka kariery praca zdalna narzędzia pracy karta Multisport

    PRACUJ W INEA