Praca w Olszynie- KONTROLER JAKOŚCI
Novostrat Sp. z o.o.
Olszyna, Dolnośląskie
11 d. temu

PRACA NA STANOWISKU : KONTROLER JAKOŚCI Opis stanowiska :

  • Kontrola półproduktów oraz produktów gotowych;
  • Dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań;
  • Ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych;
  • Ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności z działami z obszaru produkcji i magazynowania; Wymagania :
  • Wykształcenie średnie, najlepiej techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze związanym z produkcją- mile widziane;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym;
  • Znajomość obsługi komputera oraz podstaw obsługi MS Excel i poczty elektronicznej;
  • Zaangażowanie w pracę;
  • Sumienność i skrupulatność;
  • Umiejętność pracy w zespole, uczciwość, wielozadaniowość; CV prosimy wysyłać za pomocą formularza na dole, wraz z oświadczeniem : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Novostrat Sp.
  • z o.o. (ul. Skłodowskiej 1, 59-830 Olszyna), w celu realizacji procesu rekrutacji .

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych