Content & Social Media Designer
edrone
Kraków, Małopolskie
7 d. temu

O Firmie : edrone to eCRM stworzony dla e-sklepów. Zwycięzca konkursu Best in Cloud 2017 magazynu ComputerWorld oraz najlepszy CRM według CIO z listy TOP100.

Zakwalifikowany do shortlist Collision Conf w Nowym Orleanie. O Tobie : Jesteś osobą z doświadczeniem na podobnym stanowisku lub z doświadczeniem agencyjnym, Dobrze znasz narzędzia social media, najnowsze trendy e-

marketingu i content marketingu, Jesteś kreatywny i samodzielny, Potrafisz myśleć strategicznie, Jesteś zaangażowany w postawione przed Tobą wyzwania i chętnie wychodzisz z własną inicjatywą.

Znasz bardzo dobrze język angielski. Jakie będą Twoje zadania? Prowadzenie kampanii społecznościowych dla firmy technologicznej Wyszukiwanie informacji i tworzenie contentu, Angażowanie społeczności, Praktyczne wykorzystywanie narzędzi monitoringowych i analitycznych, Budowanie relacji z użytkownikami platform społecznościowych i innymi członkami swojego zespołu, Śledzenie trendów w social media, Praca na najlepszych na rynku narzędziach do marketingu społecznościowego, Redagowanie tekstów na firmowym blogu, Redagowanie tekstów do magazynów i zewnętrznych portali, Współpraca z partnerami firmy oraz influencerami.

Nasza oferta : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Adekwatne i progresywne wynagrodzenie, indywidualną ścieżkę kariery.

Częste szkolenia z najlepszymi ekspertami z całej Polski, Tworzenie wizerunku wysoko ocenianej firmy technologicznej. Praca w zgranym, interdyscyplinarnym teamie (IT, Business, Customer Success) Dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing) Udział w spotkaniach branżowych.

Pakiety medyczne oraz sportowe. Zainteresowany / a? Prześlij nam swoje CV na adres : Aplikuj z tematem wiadomości Content & Social Media Designer Prosimy o dopisanie nast.

klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz.926, ze zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku