Specjalista ds. Sprzedaży- Program Rozwoju w Strukturach Sprzedaży
Hilti
Łódź
‎21 godz. temu

Specjalista ds. Sprzedaży- Program Rozwoju w Strukturach Sprzedaży

Kogo szukamy?

Poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcieliby rozwijać się w naszym dziale sprzedaży. Tworzymy wyjątkowy zespół, złożony z osób o różnych doświadczeniach, ale wspólnym celu : jak najlepszej obsłudze klienta.

Kim jesteśmy?

Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla branży budowlanej. To, co nas wyróżnia, to nacisk jaki kładziemy na rozwój ludzi.

Nasza firma, zatrudniająca 28 000 osób ma swoje placówki w ponad 120 krajach. W Polsce zatrudniamy ponad 400 osób. Nasze unikatowe podejście do globalnego rozwoju pracowników sprawia, że już niejednokrotnie byliśmy laureatami konkursów dla najlepszych pracodawców na świecie, również w Polsce.

Wierzymy, że to właśnie ludzie wpływają na sukces naszej marki.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Jako Specjalista ds. Sprzedaży będziesz odpowiedzialny za aktywną sprzedaż produktów i usług Hilti. Twoim zadaniem będzie rozwijanie lojalności naszych klientów poprzez budowanie z nimi długofalowych relacji.

Podczas pracy będziesz demonstrował nasze urządzenia oraz poznasz wszystkie zalety naszych innowacyjnych usług. Program rozwoju jest podzielony na trzy części :

1 etap (6 miesięcy) szkolenia i poznanie biznesu w naszym Hilti Store : Doradca klienta w salonie Hilti.

2 etap (12 miesięcy) Przejście do struktur sprzedaży bezpośredniej : Junior Account Manager.

3 etap (12 -24 miesięcy) Objęcie samodzielnego stanowiska : Account Manager zarządzający podległym terytorium i własną bazą klientów.

Udział w strategicznym projekcie na poziomie lokalny / regionalnym lub globalnym w ramach rozwoju w kierunku managerskim w Polsce lub strukturach globalnych Hilti.

Wiele osób zaczyna z nami swoją karierę w sprzedaży, aby następnie awansować na stanowiska specjalistyczne, kierownicze czy managerów projektów.

Co oferujemy?

Zapewnimy Ci samodzielność ale i wsparcie, będziesz zarządzać własnym planem pracy, wchodząc jednocześnie w skład zgranego zespołu.

Udzielimy Ci kredytu zaufania, wierząc, że dasz z siebie wszystko, by osiągać znakomite wyniki. Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie.

Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Nasz zespół to grono dobrze dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych pracowników trafili do nas bez żadnego doświadczenia w branży.

Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia w budownictwie. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie.

Oczekujemy od Ciebie :

 • Wykształcenia wyższego (mile widziane techniczne lub ekonomiczne)
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 • Doświadczenia w sprzedaży i / lub obsłudze klienta
 • Chęć do rozwoju w strukturach lokalnych i międzynarodowych Hilti (otwartość na relokacje)
 • Podczas jednego z etapów rekrutacji zostaniesz zaproszony do sklepu Hilti Center gdzie zobaczysz na czym polega praca na pierwszym etapie programu rozwojowego oraz będziesz miał okazję pojechać w teren z jednym z naszych przedstawicieli sprzedaży, dzięki czemu bliżej poznasz Hilti.

  Klikając przycisk aplikacyjny, zostaniesz przekierowany do naszego formularza rekrutacyjnego, gdzie zostaniesz poproszony o podstawowe dane oraz hasło.

  Dowolnie wybrane przez Ciebie hasło pozwoli Ci założyć konto w naszym systemie rekrutacji. Dzięki temu będziesz mógł w razie potrzeby edytować podane informacje oraz aplikować na kilka różnych stanowisk w Hilti.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku