Pracownik produkcji
Work Service
Siemianowice Śląskie, Śląskie
3 d. temu

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-

Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie.

Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-

ekonomiczne, podatkowe i prawne. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010. Aktualnie dla naszego klienta, producenta opakowań poszukujemy osób na stanowisko : Pracownik produkcji Zadania :

 • Produkcja opakowań jednorazowego użytku;
 • Obsługa taśmy produkcyjnej;
 • Kontrola jakości opakowań;
 • Pakowanie, foliowanie i segregacja kubeczków / opakowań jednorazowych Od kandydatów oczekujemy :
 • Książeczki sanepidowskiej;
 • Motywacji do pracy;
 • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym Oferujemy :
 • Umowę o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy;
 • Praca w znanej firmie produkcyjnej o ustabilizowanej pozycji na rynku pracy;
 • Atrakcyjne wynagrodzenie;
 • Stałą opiekę koordynatora Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.
 • A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : .

  Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust.

  1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku