STORE MANAGEMENT PROGRAMME
Peek & Cloppenburg
POLEN
23 d. temu

Firma Peek & Cloppenburg w nieoczekiwany sposób łączy ze sobą kilkaelementów : zajmuje się nie tylko sprzedażą konfekcji, ale równieżprojektuje i produkuje marki własne.

Nasza firma posiada ponad 140 sklepówi dwie centrale jedną w Düsseldorfie, a drugą w Wiedniu. Zatrudniamyponad 17.000 pracowników, którzy dzięki swojej codziennej pracy zapewniająnajwyższy poziom obsługi klientów w 15 krajach.

Dzięki temu, w naszejfirmie doświadczysz szczególnej różnorodności i podejmiesz nowewyzwania.

ZADANIA

  • Oferujemy unikalny program szkoleniowy, który przygotuje Cię do pracy na stanowisku kierownika sklepu w jednym z salonów P&C na terenie Polski
  • Faza 1 : Intensywne szkolenie praktyczne w dwóch sklepach naszej sieci w Polsce oraz szkolenie teoreteczne w centrali w Wiedniu
  • Faza 2 : Objęcie stanowiska wyższego szczebla kierownika działu sprzedaży z zadaniami w zakresie kierowania i rozwoju zasobów ludzkich, kontroli i podnoszenia wydajności sprzedaży, kontroli oferty sprzedażowej i visual merchandisingu
  • Ponadto : Oferujemy różnorodne szkolenia oraz indywidualne wsparcie i pomoc naszego zespołu sprzedaży i HR
  • Po pozytywnym zakończeniu programu bezpośrednie zatrudnienie na stanowisku kierownika sklepu w naszej firmie
  • WYMAGANIA

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, idealnie w branży odzieżowej, FMCG lub sektorze usługowym
  • Zamiłowanie do mody i wyczucie stylu
  • Zorientowanie na klienta i jakość obsługi
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa i nastawienie na działanie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Otwartość na podjęcie pracy w sklepach P&C na terenie Polski
  • CO OFERUJEMY

  • Osobiste i profesjonalne doskonalenie zawodowe wsparte profesjonalymi szkoleniami
  • Indywidualny plan kariery
  • Różnorodne możliwości rozwoju
  • Dynamiczne środowisko pracy ukierunkowane na zespołowość i odpowiedzialność indywidualną
  • Bezpieczeństwo koncernu rodzinnego o bogatej tradycji
  • Zniżka pracownicza w sklepach P&C na terenie Polski
  • LOKALIZACJA Polska FORMA ZATRUDNIENIA pełny etat OSOBA KONTAKTOWA Monika Pupel, Human Resources KONTAKT

    Dowiedz się więcej