Oferta pracy od zaraz w Tychach na kontroli jakości!
International Quick Service Polska Sp. z o.o.
Pszczyna, Śląskie
10 d. temu

International Quick Service - firma z branży motoryzacyjnej działająca na rynku od 2003 roku, poszukuje osób do pracy na odcinku poprodukcyjnym, na stanowisku : Kontroler Jakości Miejsce pracy : Tychy Co to za praca?

 • Kontroler sprawdza części do produkcji samochodów - Tylko od poniedziałku do piątku (weekendy sporadyczne) - Oddziela złe produkty od dobrych -
 • Przekazuje informacje o swojej pracy liderowi; Co trzeba umieć? - Rozmawiać nasza praca opiera się na przekazywaniu informacji -

  Utrzymać porządek w swoim miejscu pracy - Być dokładnym części samochodowe bezpieczeństwo - Pracować w zespole Co jest ważne w tej pracy?

 • Dobry wzrok okulary nie stoją na przeszkodzie, jeżeli są dobrze dobrane - Nie trzeba znać się na samochodach, ani mechanice wszystkiego uczymy i wystarczy postępować zgodnie z instrukcją Jakie są warunki pracy?
 • Umowa zlecenie + ZUS - Możliwe przejście na umowę o pracę - Brak okresu próbnego, testów itp. podpisujemy umowę na min.
 • rok - Stabilność zlecenia mamy wielu klientów - Pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy - Dodatki do stawki podstawowej -

  Wsparcie Koordynatora na miejscu w Zakładzie, który pomaga w opanowaniu zadań. Praca sama się nie znajdzie! Aplikuj już dziś! Informujemy, że Administratorem Pana / Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp.

  z o.o., z siedzibą w Gliwicach, 44-100, ul. Jasna 8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 0000150730, NIP 6312366317, REGON 277958168.

  Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez International Quick Service Polska Sp.

  z o.o. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego / organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane.

  Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp.

  z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

  Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne." Jeżeli wyraża Pan / Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli : "Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o."

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku