Konsultant ds. klienta biznesowego
GRUPA FORMAT - ŻORY
Żory, Śląskie
8 d. temu

Grupa Format tworzy nowy zespół specjalistów od sprzedaży i obsługi telefonicznej klienta w Żorach. Chcesz zarobić naprawdę duże pieniądze?

Zapraszamy Cię do jednej z największych Firm szkoleniowych w Polsce. Obecnie zatrudniamy ponad 100 osób i wciąż się powiększamy.

Praca max 8 godz. / 5 dni w tygodniu. Poszukujemy kandydatów nastawionych na sukces i wysokie zarobki. Jeśli interesuje Cię tylko najniższa krajowa, to nie odpowiadaj na nasze ogłoszenie! Liczba miejsc jest ograniczona! CZEGO OCZEKUJEMY?

 • zaangażowania +sumienności +nastawienia na współpracę +wysokiej kultury osobistej ZAKRES OBOWIĄZKÓW : +prowadzenie rozmów o charakterze sprzedażowym +budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami +dbanie o dobry wizerunek firmy CO OFERUJEMY?
 • umowę o pracę po okresie próbnym +szkolenia i warsztaty sprzedażowe +stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 7 : 30 -
 • 15 : 30 +atrakcyjne wynagrodzenie +ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku +możliwość rozwoju zawodowego +pracę w miłej atmosferze +wyjazdy integracyjne Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  Prosimy o dopisanie w CV klauzuli Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 7, art. 8 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez GRUPA FORMAT SP.

  Z O.O. SP.K z siedzibą w Żorach rekrutacji na stanowisko ,,Konsultant ds. klienta biznesowego . Zostałem / am poinformowany / a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku