Java Developer (Mid)
Team Quest
Warszawa
10 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij0 Formy umowy : B2B / Kontrakt

Opis stanowiska :

  • Praca nad zupełnie nowym oprogramowaniem dla jednego z kluczowych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej w zespole liczącym od 3-6 osób
  • Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Java
  • Dobra znajomość : Spring Framework Hibernate
  • Język angielski na poziomie B2
  • Oferujemy :

  • Wyzwaniową prace w samodzielnie zarządzanym zespole SCRUM
  • Możliwości poznania najlepszych światowych standardów i praktyk w otwartym i przyjaznym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna "Luxmed"
  • Subskrypcja sportowa "OK System"
  • Elastyczne godziny pracy (8 : 00-9 : 00)
  • Pakiet szkoleń
  • Dobrze wyposażone miejsce pracy
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Laptop + 2 monitory 27"
  • Imprezy firmowe
  • Systemy operacyjne : Windows, Linux, Mac
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie B2B
  • Dodatkowe :

  • Wykorzystywane technologie : JUnit Jest PostgreSQL React Redux AngularJS Docker Ionic Jasmin Mockito MongoDB TypeScript
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca programista Java Praca developer Java język angielski

    Spring Framework Hibernate Java