Asystent/-ka ds. Komunikacji Wewnętrznej - języki europejski
Asystent/-ka ds. Komunikacji Wewnętrznej - języki europejs
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu

Asystent / -ka ds. Komunikacji Wewnętrznej - języki europejskie Opis stanowiska : Pomoc w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji wewnętrznej międzynarodowej firmy Redagowanie materiałów na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej (np.

firmowy newsletter, ogłoszenia, mailingi) Przygotowywanie raportów i prezentacji Udział w przebudowie i poprawie komunikacji w branży social media W perspektywie pomoc w transformacji innych placówek w regionie Wymagania : Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) lub w trakcie studiów Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków : niemiecki, włoski, hiszpański, francuski, arabski, turecki, hebrajski, fiński, holenderski, duński lub szwedzki Dobra znajomość języka angielskiego Dokładność i komunikatywność Chęć rozwoju kompetencji miękkich Dostępność na pełen etat Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, vouchery) Szybki proces rekrutacyjny Pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych Szkolenia wstępne i treningi podnoszące kwalifikacje Umowę o pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal bądź adres mailowy : Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku