Praktykant w dziale rekrutacji tymczasowej, Centrum Gdynii
Randstad Polska Sp zoo
Gdynia, Pomorskie
9 d. temu

Szukasz praktyk, które rozwiną twoje skrzydła? Chcesz zacząć w branży HR i zobaczyć jak się pracuje w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku Agencji Zatrudnienia?

Ta oferta jest właśnie skierowana do Ciebie ! Aktualnie poszukujemy do naszego biura w Gdyni : praktykantki / ka, możesz również odbyć u nas swoje praktyki studenckie ! oferujemy praktyki w firmie, która jest liderem w swojej branży w Polsce, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, naukę w przyjemnym, otwartym na pomoc zespole, rozwój osobisty, praktyki są bezpłatne, zadania prace administracyjno-

biurowe, pomoc w aktualnych rekrutacjach, prace pomocowe w archiwum biura, oczekujemy Jesteś osobą komunikatywną i interesujesz się zagadnieniami z branży HR?

Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie? Nic prostszego - wyślij do nas swoją aplikację lub zadzwoń na numer 501 331 944 ! Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku