PRACA W OPIECE NAWET 1700 EURO NA RĘKĘ
Pflegehelden
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukuje Opiekunek i Opiekunów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie Niemiec.

tel. : +48 733 565 465 e-mail : Opis stanowiska :

  • pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (jedzenie, ubieranie, itp.),
  • troskę o podopiecznego uzależniona od rodzaju i stopnia zaawansowania schorzeń,
  • pilnowanie terminów wizyt lekarskich oraz towarzyszenie podopiecznemu przy nich,
  • pomoc w dopełnianiu zaleceń lekarskich,
  • towarzyszenie w spacerach, podczas wyjazdów. W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.
  • spędzanie czasu wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań. Wymagania : Znajomości języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym Doświadczenie w opiece na osobami starszymi Mile widziane referencje i kursy z zakresu opieki nad osobami starszymi Nasza oferta Nasi Partnerzy gwarantują : Najwyższe stawki na rynku od 1100 do 1700 euro na rękę miesięcznie! Atrakcyjne premie, bonusy i upominki za wyjazdy w okresie świątecznym Stałą współpracę Składki ZUS, możliwość ubezpieczenia członka rodziny Duży wybór sprawdzonych i bezpiecznych ofert pracy Elastyczne terminy wyjazdów i różne formy zatrudnienia, współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski oraz Niemiec Zwrot kosztów podróży Opiekę koordynatora 24 h na miejscu.

    Nasi koordynatorzy w Niemczech sprawdzają i znają rodziny do których delegowani są Pracownicy 24 godzinny kontakt z polskim biurem Oferty dopasowane do Twoich oczekiwań Sposób aplikowania Jeżeli znasz język niemiecki w stopniu minimum komunikatywnym oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, zadzwoń lub napisz.

    Nasz Przedstawiciel z województwa kujawsko-pomorskiego lub pomorskiego skontaktuje się z Tobą i przedstawi warunki współpracy.

    tel. : +48 733 565 465 e-mail :

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych