Elektromechanik Utrzymanie Ruchu
HM Project Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie
5 d. temu

HM Project Sp. z o.o. HM Project Sp. z o.o. jest dostawcą wyspecjalizowanych usług dla przemysłu. Wspieramy zakłady produkcyjne w zakresie utrzymania ruchu, eksploatacji maszyn i usług specjalistycznych.

Elektromechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy : Gliwice Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko elektryk / elektromechanik w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej Od kandydatów oczekujemy : Wykształcenie elektromechaniczne, elektrotechniczne lub mechaniczne, Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych co najmniej do 1 kV, Doświadczenie w zawodzie mile widziane Samodzielność i dokładność, zdolności manualne Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym.

W zamian oferujemy : Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HM Project sp.

z o.o z siedzibą w Stalowej Woli zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest HM Project Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 9, 37-

450 Stalowa Wola. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku