Elektryk/Elektromonter w Niemczech
VIRTUS Personal GmbH
Kielce, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika.

Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie! Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa! VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientow w Niemczech osob na stanowisko : Elektryk, elektromonter Zakres obowiązków : Prace związane z instalacjami elektrycznymi Prace przy instalacjach elektrycznych, systemach ppoz, alarmowych i innych Rzetelne wykonywanie powierzonych prac Podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów Praca z szafa pradowa, okablowanie , zamykanie pradu Wymagania : Znajomość języka niemieckiego -

na poziomie komunikatywnym Prawo jazdy kat. B i własny samochód Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe Potwierdzenie kwalifikacji i / bądź ukończenia szkoly Doświadczenie na danym stanowisku Zaangażowanie i chęć do pracy Oferujemy : Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzgledniające : ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki Mozliwość rozwoju zawodowego Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami na adres email VIRTUS Personal GmbH Römerstr.

24 84130 Dingolfing Tel. : +49 8731 9389502 Fax. : +49 8731 9389504 Email :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku