Operator CNC – dobre warunki
DMS Poland
Bielsko-Biała, Śląskie
1 d. temu

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku operator maszyn CNC. Praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (dodatkowo praca w soboty dla chętnych, możliwa po okresie próbnym).

Zakład produkcyjny mieści się w Bielsku-Białej, w dzielnicy Wapienica i specjalizuje się obróbce skrawaniem metali. Przedsiębiorstwo współpracuje z największymi partnerami liderów przemysłu motoryzacyjnego.

Zadania : -obsługa maszyn sterowanych numerycznie, -nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami. Wymagania : -znajomość podstaw rysunku technicznego, -

odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań, -wysoka motywacja do pracy, -doświadczenie na podobnym stanowisku (operator CNC, operator maszyny do obrobki skrawaniem).

Wymagania dodatkowe (mile widziane) : -ukończony kurs obsługi maszyn CNC, -wykształcenie kierunkowe techniczne lub zawodowe.

Oferujemy : -szkolenie wstępne, oraz przyuczenie w zawodzie, -pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (na początek), -możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, -atrakcyjne wynagrodzenie (od 14 do nawet 18 złotych na rękę za godzinę, co daje średnio 2400 do 3000 zł netto miesięcznie bez sobót czy nadgodzin).

Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o : -przesłanie CV wraz z numerem telefonu, -lub w razie trudności z dołączeniem CV -

przesłanie numeru telefonu wraz z krótkim opisem (wykształcenie, doświadczenie). Rodzaj pracy : Pełny etat Wynagrodzenie : 3 150,00zł - 3 500,00zł / miesiąc

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych