Elektryk
AKE Robotics
Katowice
54 d. temu

CEL STANOWISKA :

Elektryk w naszym zespole jest odpowiedzialny za uruchamianie oraz modyfikację linii produkcyjnych dla klientów w Polsce i za granicą.

Razem z zespołem specjalistów zajmuje się montażem i prefabrykacją szaf sterowniczych zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży automatyki przemysłowej.

Ścisła współpraca z działem konstrukcji elektrycznej oraz robotyki podczas realizacji projektów na całym świecie zapewnia stały kontakt z nowoczesnymi technologiami oraz ciągłe poszerzanie wiedzy.

CZAS TRWANIA REKRUTACJI :

  • Obecnie stale wzmacniamy nasz dział Elektryczny, dlatego zapraszamy Ciebie do przesłania aplikacji.
  • SZCZEGÓŁOWE ZADANIA I OBOWIĄZKI :

  • Montaż warsztatowy i prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych
  • Montaż i uruchomienie instalacji i urządzeń elektrycznych w kraju i za granicą
  • Kontrola wykonywanych prac zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Odpowiedzialność za terminową realizację przydzielonych zadań
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie min. średnie elektryczne
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Wiedzę z zakresu elektryki i elektryki przemysłowej
  • Praktyczna umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych
  • Aktualne uprawnienia SEP
  • Gotowość do pracy w delegacjach (Polskich i zagranicznych) - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B
  • OFERUJEMY :

  • Możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji.
  • Wysokie wynagrodzenie odzwierciedlające poziom wiedzy oraz doświadczenia.
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole.
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe.
  • Szkolenia językowe i nie tylko.
  • Darmową pomoc prawną.
  • Imprezy i wydarzenia firmowe.
  • WARUNKI ZATRUDNIENIA :

  • Początkowo umowa na czas określony (3 miesiące).
  • Po upływie okresu próbnego umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych