15,50 BRUTTO recykling zużytych urządzeń elektrycznych GÓRNA
ALBEDO
Łódź, Łódzkie
6 d. temu

GRUPA AKCJA JOB LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta firmy kurierskiej, poszukuje osób do : Przetwarzanie, odzyskiwanie oraz recykling zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Miejsce : Łódź GÓRNA (ok. ul. 3 maja) OD ZARAZ !!! Zadania : - demontaż, załadunek, rozładunek - sortowanie baterii - praca przy maszynie Wymagania : -

dobra kondycja fizyczną - chęć do podjęcia pracy na stałe Oferujemy : - umowę zlecenie ze stawką 15,50 zł brutto / h - wynagrodzenie zawsze 10-

tego - pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 6-16 - po 5 miesiącach przejście na umowę o pracę bezpośrednio w firmie NIE CZEKAJ APLIKUJ JUŻ DZIŚ (CV + telefon kontaktowy) Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku