Specjalista ds. pozyskiwania i obsługi klienta / Inside Sales
DPS Software
Poznań, Polska
18 d. temu

inShare

Główne zadania na stanowisku :

  • Kreatywne i skuteczne poszukiwanie potencjalnych Klientów;
  • Identyfikacja potrzeb i opieka nad Klientami firmy;
  • Sporządzanie ofert i finalizacja sprzedaży;
  • Bieżąca praca z bazą danych i aktualizacja informacji o Klientach;
  • Wspieranie bieżącej aktywności biura handlowego w regionie
  • Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w telemarketingu lub pokrewnych min. 1 rok;
  • Sprawnego poruszania się po Internecie , forach i portalach;
  • Inicjatywy i konsekwencji w realizacji powierzonych zadań;
  • Koncentracji na rozwoju umiejętności sprzedażowych;
  • Znajomości obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Znajomość j. angielskiego B2
  • Mile widziane :

  • Wykształcenie z zakresu mechaniki / zarządzania lub pokrewne;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub doradztwie technicznym;
  • Prawo jazdy kat B
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjny,
  • Stabilne zatrudnienie umowa o pracę,
  • Szkolenia produktowe i wsparcie na kolejnych etapach wdrożenia,
  • Satysfakcję z wykonywanej pracy i sukcesów sprzedażowych,
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji o silnej pozycji na rynku,
  • Pakiet medyczny, kartę sportową, owocowe poniedziałki.
  • Aplikuj