Operator tokarki CNC
Inter - Metal S.C.
Manowo, Zachodniopomorskie
8 d. temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w dziedzinie kompleksowej obróbki metali. Aktualnie w związku z rozszerzaniem działalności poszukujemy kandydata / -

ki na stanowisko : Operator tokarek CNC Miejsce pracy : Bonin Opis stanowiska :

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie
  • odczytywanie danych z rysunków technicznych
  • wykonywanie detali w seriach Wymagania :
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Oferujemy :
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • udział w licznych szkoleniach
  • możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  • Wysyłając swoje CV do Inter-Metal s.c., zgadza się Pan / Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli Pan / Pani chce, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Inter-

    Metal s.c. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji . W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

    Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyraziliście Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

    Administratorem Pańskich danych osobowych jest firma Inter Metal s.c. z siedzibą w Boninie, Bonin 44C. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z Administratorem.

    Ma Pan / Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził / -

    a Pan / Pani zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje przez okres 12 miesięcy od wyrażenia zgody.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych