pracownik produkcji kokpitów samochodowych
Logistic Service Recrutiment
Poznań, Wielkopolskie
37 d. temu
source : Lento.pl

Logistic Service Recrutiment jest agencja pracy wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr.

16888 wydana przez Marszałka województwa Wielkopolskiego. Dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy Pracowników Produkcyjnych do branży Automotive ze znajomością języka niemieckiego na poziomie A2 Praca na produkcji kokpitòw samochodowych ,zderzaków samochodwych i drzwi do samochodów Wymagamy 1 rok doświadczenia na stanowisku produkcji -

Prawo jazdy kat b Stawka godzinowa 10 euro brutto plus dodatki zmianowe i prace w Nocy Miejsce Wykonywania pracy Rottenburg an der Laaber Umowa na warunkach Niemieckich Praca na 3 zmiany Oferujemy Opiekę Kordynatora na miejscu Zakwaterowania za darmo pokój 2 osobowy Wszystkie Świadczenia socialne Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres Zapraszam Do obejrzenia naszej Strony Internetowowej www.

logisticservice.eu Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku