Młodszy Mechanik
Hilti
Nowa Wieś Wrocławska
2 d. temu

Kogo szukamy?

Poszukujemy Młodszych Mechaników do pracy w naszym Centrum Serwisowym Hilti w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Tworzymy wyjątkowy zespół, złożony z osób o różnych doświadczeniach, ale wspólnym celu : najwyższym zaangażowaniu, konsekwencji w dążeniu do sukcesu i jak najlepszej obsłudze klienta.

Kim jesteśmy?

Kto nie miał wcześniej do czynienia z naszą branżą, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla globalnej branży budowlanej.

Jesteśmy dumni z naszego liczącego 75 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy naszych przełomowych produktów i pierwszorzędnych usług.

Nasza firma, zatrudniająca 24 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, podnosząc jednocześnie swoje umiejętności, rozwijając się zawodowo i kształtując karierę.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Będziesz odpowiadać za naprawy i przeglądy elektronarzędzi Hilti. Słyniemy z najwyższej klasy produktów i nasi klienci oczekują od nas serwisu na równie wysokim poziomie.

Twoim zadaniem będzie diagnoza urządzeń, naprawa i kontrola ponaprawcza maszyn Hilti zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi.

Zetkniesz się również z gospodarką magazynową w zakresie używanych części do naprawy.

W realizacji tego celu pomoże Ci wsparcie koleżanek i kolegów, które później wykorzystasz do wyszukiwania najlepszych i najszybszych rozwiązań podczas naprawy.

Będziesz pracować z najnowocześniejszymi i godnymi zaufania produktami.

Co oferujemy?

Zapewnimy Ci wszystkie szkolenia niezbędne do jak najlepszego realizowania zadań. Dołączysz do zespołu, w którym panuje koleżeńska atmosfera, w swojej codziennej pracy będziesz raportować do Team Leadera.

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym to dla wielu z nas obszar stanowiący duże wyzwanie. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, obdarzamy ich zaufaniem i dajemy pracownikom możliwość wyboru odpowiedniego elastycznego modelu pracy zgodnego z ich indywidualnymi potrzebami i rodzajem wykonywanej pracy.

Dlaczego mam złożyć aplikację?

Nasz zespół to grono idealnie dobranych osobowości, a niektórzy z naszych najlepszych Mechaników, zarówno kobiet, jak i mężczyzn trafiło do nas bez żadnego doświadczenia.

Dlatego nic nie szkodzi, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia w serwisie. W Hilti każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie.

Oczekujemy od Ciebie :

 • Wykształcenia technicznego (minimum zasadnicze zawodowe)
 • Wyjątkowych umiejętności manualnych oraz pasji w tym co robisz
 • Znajomości obsługi komputera (mile widziana znajomość SAP)
 • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
 • Silnej motywacji do jak najlepszej obsługi klienta
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku