Młodszy Administrator Infrastruktury IT
ITCONNECT
Łódź
19 d. temu

Zakres obowiązków :

  • monitorowanie aplikacji i infrastruktury informatycznej
  • obsługa zdarzeń alarmowych zgodnie z ustalonymi procedurami
  • wsparcie przy diagnozie problemów i usuwaniu awarii systemów informatycznych
  • współpraca z zespołami utrzymującymi systemy informatyczne w kraju i za granicą
  • realizacja wybranych zadań administracyjnych w obszarze IT
  • Wymagania wobec kandydatów :

    szukamy Ciebie jeśli jesteś :

  • zorientowy na realizację postawionych celów, zarówno tych indywidualnych jak i zespołowych
  • doskonale współpracujesz w zespole przy realizacji zadań, jak również bardzo chętnie dzielisz się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami zespołu
  • chętnie udzielasz wsparcia członkom zespołów, w których lub z którymi pracujesz
  • aktywnie poszukujesz rozwiązań problemów oraz optymalnych sposobów realizacji zadań.
  • jakość i kompletność dostarczanych produktów i rozwiązań jest dla Ciebie równie istotna jak terminowe ich dostarczanie.
  • komunikujesz się w sposób otwarty i efektywny (nastawiony na realizację celu / zadania). Okresowa praca pod presją terminów i w sytuacjach ze swej natury stresujących nie jest dla Ciebie wyzwanie
  • doświadczenie zawodowe :

  • minimum 2 lata pracy we wdrażaniu i / lub utrzymaniu systemów Linux (preferowany RedHat, CentOS)
  • certyfikaty :

  • preferowany RedHat Certified Engineer minimalnie RedHat Certified System Administrator
  • lub certyfikaty równoważne albo równoważna wiedza i doświadczenie
  • znajomość technologii :

  • Systemy operacyjne Linux
  • Wirtualizacja : KVM lub VMware ESXi
  • Usługi : Postfix, Apache, Squid, Bind
  • Konsole zdalne : Dell iDrac, IBM RSA, HP iLo
  • Programowanie : Bash / Shell lub Python lub C / C++ lub Java
  • języki obce :

  • Angielski zaawansowany (minimum poziom B2)
  • Znajomość Francuskiego lub / i Hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość :

  • Orkiestracja / CaaS / PaaS : koniecznie - Kubernetes, dodatkowo OpenShift
  • Kontenery : koniecznie - Docker, dodatkowo - rkt
  • Platformy IaaS : Openstack lub VMware vCloud Director lub oVirt lub Proxmox
  • Klastry : Pacemaker, Haproxy, RedHat Cluster Suite
  • Systemy monitoringu : Prometheus / Grafana, Zabbix / Nagios,
  • Automatyzacja : Puppet / Chef / Ansible
  • Oferujemy :

  • przyjazną atmosferę oraz interesującą pracę w nowoczesnej dużej firmie
  • możliwość pozyskania unikalnych kompetencji i doświadczenia pracując w różnorodnym środowisku obejmującym pełne spektrum dostępnych na rynku IT rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Lokalizacja : Łódź