KOORDYNATORKA DS. SZKOLEŃ
INCOME INVEST
Warszawa, Mazowieckie
42 d. temu
source : Lento.pl

UWAGA PRACA ! 4 000 zł - 6 000 zł netto miesięcznie Do naszego zespołu poszukujemy : KOORDYNATORKI DS SZKOLEŃ Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie koordynowanie pracy zespołu promotorów, dbałość o systematyczne wejścia do lokalu, motywowanie zespołu oraz szkolenie nowych pracowników.

Wymagamy : -dyspozycyjności 5 dni w tygodniu w godzinach nocnych, -znajomosci języka angielskiego, -wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, -

odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania Oferujemy : bardzo atrakcyjne zarobki podstawa + prowizja 4000zl - 6000zl netto miesięcznie, stabilne warunki zatrudnienia, zapewniamy miesięczne szkolenie w Krakowie.

Nie czekaj! Wyślij swoj numer kontaktowy w wiadomości prywatnej! (cv + nr kontaktowy) Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku