Młodszy Administrator Systemów
Apator SA
Zielona Góra
4 d. temu

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Wdrażanie systemów wewnątrz firmy oraz u naszych klientów
  • Administrowanie serwerami oraz ich oprogramowaniem
  • Monitorowanie oraz utrzymywanie systemów wewnątrz firmy oraz u naszych klientów
  • Wspieranie zespołów deweloperskich w zakresie utrzymania wytwarzanych przez nie systemów
  • Planowanie i zarządzanie wdrożeniami dla nowych wersji aplikacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Podstawowa znajomość systemów Windows i Linux
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu budowy i działania sieci komputerowych
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane

  • Doświadczenie przy wdrażaniu / administrowaniu systemów komputerowych
  • Znajomość RDBMS Oracle lub innych
  • Znajomość serwerów IIS i Tomcat
  • Znajomość zagadnień związanych z monitoringiem wydajności systemów
  • Znajomość technologii wirtualizacji
  • Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego - nasz zespół zapewni szkolenia wprowadzające, przekaże wiedzę oraz będzie wsparciem w przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości
  • Pracę w przyjaznej i dobrej atmosferze w kilkuosobowym zespole
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do zajęć sportowych lub z karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu medycznego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych