Magazynier Gdańsk
Randstad Polska Sp zoo
Gdańsk, Pomorskie
7 d. temu

Praca dla Magazyniera w Gdańsku! Chciał byś pracować w międzynarodowej firmie zajmującej się logistyką i spedycją? Zdobywać doświadczenie, dla których praca to pasja którą chcą się dzielić?

oferujemy umowę o pracę na pół etatu lub cały etat, pracę na stanowisku magazyniera, możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku, pracę u pracodawcy, który chce podzielić się właśnie z Tobą swoim doświadczeniem wiec nie musisz mieć uprawnień, a zdobytą wiedzę będziesz mógł wykorzystać w przyszłości, pracę w atrakcyjnych godzinach od poniedziałku do piątku od 16 : 00 do 20 : 00 lub od wtorku do piątku w godzinach 06 : 00 12 : 00 i w soboty od 6 : 00 -

12 : 00, z możliwością uelastycznienia czasu pracy możliwość nawiązania długofalowej współpracy, z ciekawą ścieżką kariery, przyjazną atmosferę w pracy, pomoc i opiekę w ciągu pracy -

jeśli czegoś nie wiesz, nie umiesz to dedykowany pracownik pomoże Ci rozwiać każdą wątpliwość, możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

zadania pracę magazynowe, odbiór przesyłek kierowanie przesyłek na odpowiednie linie sprawdzanie paczek do wysyłki praca ze skanerem magazynowym.

oczekujemy komunikatywności, umiejętności pracy w grupie. sumienność, rzetelność, gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu, mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, bądź produkcji, ale jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatow.

Jesteś zainteresowany ofertą APLIKUJ lub zadzwoń na numer 697 400 214, a opowiemy Ci o szczegółach i o procesie rekrtutacji.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku