Murarz - 9000 zł na rękę, firma opłaca wszystko
Eurostone Group Sp. z o.o. Sp.k.
Toruń, Kujawsko-pomorskie
10 d. temu

Umiesz murować? Szukasz stałej pracy przez cały rok? Chcesz pracować na umowę o pracę, mieć płatny urlop, chorobowe i duże składki na emeryturę?

Chcesz mieć pieniądze zawsze do dziesiątego na koncie? I wiesz, jak wydać 3 razy większą wypłatę, niż mają Twoi koledzy?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania, to właśnie Ciebie szukamy do naszej brygady. Szukamy doświadczonego murarza do pracy w Belgii.

W zamian za to, że umiesz murować, oferujemy Ci : - bardzo dobre zarobki, minimum 6500 złotych na rękę miesięcznie (a jeśli jesteś dobry, to zarobisz nawet 10000 złotych co miesiąc), -

legalną pracę z umową, z urlopem, ze wszystkimi składkami i to wszystko przez cały rok, - wypłatę co do grosza zawsze w terminie, -

zaliczkę nawet w drugim tygodniu pracy, - pomoc przy organizowaniu wszystkich urzędowych i bankowych formalności, - pobyt w całości na nasz koszt : płacimy za Twoje mieszkanie, za paliwo w samochodzie służbowym, za narzędzia i strój roboczy, za kilka zjazdów do Polski i powrotów.

Ty płacisz tylko za swoje jedzenie. Jesteśmy Grupą Eurostone, w kilkanaście osób tworzymy mocną firmę z rodzinną atmosferą.

Doceniamy naszych murarzy, a oni lubią nas głównie za ludzką, przyjazną postawę. Jeśli masz dość harówki w korporacji, chcesz mieć pewność, że dostaniesz pieniądze za swoją pracę i oczekujesz dyskrecji, bo już masz pracę i w tajemnicy szukasz lepszej, to napisz do nas.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku