Operator maszyn przetwórczych GORZÓW WLKP.
COLPAK SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
8 d. temu

Nasza organizacja działa na rynku polskim od 1994 roku i jest spółką-córką lidera w produkcji opakowań, zatrudniającego około 4000 pracowników w 15 krajach, który dynamicznie rozwija się na świecie od ponad 6 lat.

Do zakładu zlokalizowanego w Polsce (woj.lubuskie) poszukujemy : OPARATORÓW MASZYN PRZETWÓRCZYCH (miejsce pracy : Gorzów Wlkp.

Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będzie : *obsługa maszyn przetwórczych w dziale produkcji, *kontrola procesu produkcyjnego ze szczególnym uwzględnieniem parametrów wyrobu, *diagnozowanie usterek mechanicznych na maszynie, *ścisła współpraca z działem technicznym Jeśli :

 • jesteś gotów do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym,
 • chcesz podnosić swoje kwalifikacje zawodowe,
 • posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji dołącz do naszego zespołu! Oferujemy :
 • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich kwalifikacji i umiejętności,
 • bezpieczne miejsce pracy,
 • możliwość kształtowania poziomu swojego wynagrodzenia w oparciu o system kompetencji,
 • ubezpieczenie w ramach pakietu grupowego,
 • pakiet socjalny oraz prywatną opiekę medyczną w ramach MEDICOVER Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy i zgadzasz się aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez COLPAK sp.
 • z o.o., także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych : "Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

  Colpak. sp. z o.o. ul. Śląska 64b 66-400 Gorzów Wlkp. TEL. 095 7289 580 jednocześnie informujemy (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest COLPAK SP Z O.O. ul. Śląska 64b, 66-

  400 Gorzów Wlkp. 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust.

  1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku