Java Developer (Mid/Senior)
Team Quest
Warszawa
38 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : B2B / Kontrakt

Realizowane zadania :

  • Praca nad zupełnie nowym oprogramowaniem dla jednego z kluczowych przedstawicieli branży ubezpieczeniowej w zespole liczącym od 3-6 osób
  • Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer
  • Dobra znajomość : Spring Hibernate RabbitMQ
  • Podstawowa znajomość JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Oferujemy :

  • Wyzwaniową prace w samodzielnie zarządzanym zespole SCRUM
  • Możliwości poznania najlepszych światowych standardów i praktyk w otwartym i przyjaznym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna "Luxmed"
  • Subskrypcja sportowa "OK System"
  • Elastyczne godziny pracy (8 : 00-9 : 00)
  • Pakiet szkoleń
  • Dobrze wyposażone miejsce pracy
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Laptop + 2 monitory 27"
  • Imprezy firmowe
  • Systemy operacyjne : Windows, Linux, Mac
  • Konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie B2B
  • Dodatkowe atuty :
  • Clean Code
  • Dodatkowe :

  • Wykorzystywane technologie : JUnit Jest PostgreSQL React Redux AngularJS Docker Ionic Jasmin Mockito MongoDB TypeScript
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca starszy programista Java Praca starszy developer Java język angielski

    JavaScript Hibernate RabbitMQ Spring Framework Java

    clean code TDD

    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .