Specjalista ds. zakupów z językiem czeskim
Coberon
Tychy, Śląskie
5 d. temu

Dla jednego z naszych klientów, firmy logistycznej z kapitałem japońskim poszukujmy osoby na stanowisko : Specjalisty ds.

Zakupów z językiem czeskim Miejsce pracy : Tychy Zakres obowiązków : pozyskiwanie nowych i prowadzenie bazy danych partnerów biznesowych (przewoźników), określanie i weryfikowanie kosztów organizacji transportów międzynarodowych (FTL), obsługę przetargów i aktualnych zapytań tenderowych naszych klientów, aktywne poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów realizowanych usług, wsparcie zespołu spedycji międzynarodowej, Wymagania : bardzo dobrej znajomości języków angielskiego i czeskiego (warunek konieczny), dobrej znajomości rynku transportu międzynarodowego (FTL), ze szczególnym uwzględnieniem wiedzy o przewoźnikach i kosztach, znajomości pakietu MS Office, prawa jazdy kat.

B Oferujemy : stabilne zatrudnienie, praca w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju *Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.

U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku