ENERGETYK
Hochland
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby, należeć będzie :

  • Eksploatacja urządzeń kotłowni parowej, maszynowni chłodniczej, sprężarkowni powietrza, hydroforni i towarzyszących instalacji przesyłowych;
  • Eksploatacja zbiorników ciśnieniowych, kriogenicznych na CO2 i N2 do celów spożywczych;
  • Prowadzenie napraw i konserwacji urządzeń i instalacji służących do wytwarzania i przesyłu mediów;
  • Konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej;
  • Usuwanie awarii w podległym obszarze.
  • Wymagania

    Od kandydatów na to stanowisko wymagamy :

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (mile widziane chłodnictwo, budowa maszyn);
  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności oceny stanu technicznego instalacji oraz posługiwania się dokumentacją techniczną i technologiczną;
  • Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3m;
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności;
  • Uprawnień do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci Grupy 2 (urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne) oraz Grupy 3 (urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe);
  • Gotowości do nauki nowych rzeczy i chęci zdobywania doświadczenia.
  • Oferujemy

    Na tym stanowisku oferujemy :

  • Możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjny i adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń, w tym również różnorodny pakiet świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych