Praca dla kucharza w Anglii
Cekal
Słupsk, Pomorskie
30 d. temu
source : Lento.pl

Kucharz chef de partie praca w hotelu O naszej firmie Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number : 8321774. Opis stanowiska Praca dla kucharzy w hotelach w Anglii na stanowisku chef de partie.

Chef de Partie szef danej stacji. Odpowiedzialny jest za określoną część posiłku, dana stacja specjalizuje się w zakresie pewnych produktów lub w sposobie obróbki.

Zazwyczaj Chef de Partie ma pod sobą Demi Chefa lub nawet kilku, którzy są jego asystentami. Wynagrodzenie od 19000 do 21000 GBP na rok plus napiwki.

Kontrakt na min 42 h w tyg z możliwością pracy w nadgodzinach. Wynagrodzenie zależy od hotelu Tanie zakwaterowanie blisko miejsca pracy.

Pokoje 1-2 osobowe ( w zależności od hotelu) 40-45 GBP / tydzień ze wszystkimi rachunkami. Darmowe wyżywienie podczas pracy.

Kontrakt podpisany bezpośrednio z hotelem 5 tygodni płatnego urlopu w roku Wymagania : - doświadczenie jako kucharz - dobra / komunikatywna znajomość j.

angielskiego - gotowość do szybkiego wyjazdu Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres w tytule chef de partie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku