BUŁGARIA - kontrola i analiza wyników
PMSolutions
Warszawa, Mazowieckie
8 d. temu

WERYFIKACJA KONTROLOWANIE WYNIKÓW Umowa o pracę Miejsce pracy Bułgaria WYNAGRODZENIE około 4700 4800 pln brutto BGN 1950 gross + 25% bonus ZAKRES OBOWIĄZKÓW : sprawdzanie jakości i indywidualne omawianie z Managerem indyfikowanie obszarów i analiza danych CSAT.

wspieranie liderów zespołów w tworzeniu i dystrybucji wszystkich raportów również dla wewnętrznych klientów a także, upewnianie się, że baza danych monitorowania jest aktualizowana oraz że wszelkie problemy są zgłaszane w odpowiednim czasie.

Wymagania : praktyczna wiedza w obszarze kontroli jakości znajomość języku angielskim na poziomie min B2 znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) do tworzenia potrzebnych raportów, prezentacji na spotkaniach i innych dokumentów związanych z projektem Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV w języku ANGIELSKIM na w tytule prosimy napisać WERYFIKACJA WYNIKÓW Bułgaria Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje Polub nas na https : / / www.

facebook.com / Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757 / Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.

132 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r.

Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych.

Powyższe dane podaję dobrowolnie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku