Administrator Systemów Informatycznych (szyna integracyjna)
Netia SA
Warszawa
16 d. temu

Opis stanowiska :

  • Utrzymanie szyny integracyjnej EAI
  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (3 linia)
  • Współpraca z działami rozwoju oprogramowania
  • Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość systemów typu EAI, SOA, ESB (preferowane Webpshere MQ + IIB)
  • Minimum podstawowa znajomość technologii : XML / XSL, J2EE, JSP, HTML, WebServices
  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Unix / Linux na poziomie administracyjnym
  • Umiejętność pisania skryptów w środowiskach UNIX
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z protokołem TCP / IP
  • Mile widziana znajomość procesów w firmie telekomunikacyjnej
  • Silna motywacja do poszerzania wiedzy
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Oferta :

  • Elastyczna forma zatrudnienia : B2B lub umowa o pracę
  • Praca w kreatywnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Karta MultiSport Plus
  • Prywatna opieka medyczna
  • Digital workplace
  • Częściowa możliwość pracy zdalnej
  • Innowacyjne projekty
  • oraz dostęp do X-box’a i fotel masujący, które umilą każdą przerwę w pracy : -)
  • Aplikuj