kierownik obiektu
DAKO SERVICES
Aleksandrów Łódzki, Łódzkie
4 d. temu

Firma DAKO SERVICES przyjmie do pracy kierownika obiektu usług porządkowo czystościowych z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy Aleksandrów Łódzki. Obowiązki : nadzór nad pracownikami, koordynowanie pracy, weryfikacja stanu czystości obiektu, sporządzanie grafików czasu pracy, sporządzanie ofert handlowych, dbanie o stany magazynowe art.

chemicznych i realizacja zamówień, czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem kontraktu, stały kontakt z zarządcą nieruchomości, kontakt z działem kadrowym i administracyjnym.

Wymagania : wykształcenie minimum średnie doświadczenie w branży usług porządkowo czystościowych na podobnym stanowisku (kierownik / brygadzista / koordynator) doświadczenie w zarządzaniu personelem wysoka kultura osobista, samodzielność i zaangażowanie znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) doświadczenie w branży 2 lata.

Firma oferuje stałe zatrudnienia na umowę o pracę na początek okres próbny 3 miesiące, narzędzia pracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku