OPERATOR MASZYN CNC - od zaraz
Metalfer Polonia
Bielsko-Biała, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma Metalfer Polonia Sp. z o.o. powstała w 2007 roku, w Bielsku-Białej, jako wspólna inicjatywa największego producenta rur-

firmy Metalfer SpA oraz polskiego przedsiębiorstwa będącego liderem w branży obróbki skrawaniem firmy Kolsatpol Sp. z o.o.

Głównym profilem działalności firmy jest :

 • produkcja elementów metalowych oraz części dla przemysłu samochodowego
 • dystrybucja produkowanych przez Metalfer SpA rur ciągnionych ze szwem preznaczonych do produkcji cylindrów hydraulicznych Korzystając z wysokiej technologii maszyn tokarskich i obrabiarek CNC, firma produkuje między innymi części będące elementami zawieszeń samochodowych i innych podzespołów.
 • Podstawowym materiałem używanym do produkcji są rury precyzyjnie ciągnione na zimno, z których następnie produkowanie są różnego rodzaju części do samochodów.

  OPIS STANOWISKA : W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej firma Metalfer Polonia Sp.

  z o.o. poszukuje kandydatów / kandydatki na stanowisko : Pracownik produkcji / operator maszyn Zakres obowiązków :

 • odbiór gotowych wyrobów
 • kontrola wzrokowa gotowych wyrobów lub za pomocą narzędzi pomiarowych
 • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
 • realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe
 • należyte raportowanie wykonanej produkcji
 • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku
 • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy WYMAGANIA :
 • umiejętność współpracy w zespole
 • zaangażowanie i motywacja do pracy
 • dyspozycyjność
 • samodzielność
 • gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym FIRMA OFERUJE : -umowę o pracę -stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę zależy nam żebyś został z nami jak najdłużej -
 • konkurencyjne wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem i nabywanym doświadczeniem -premię uznaniową -możliwość przyuczenia, rozwoju i w końcu awansu -

  premie wakacyjne, świąteczne -bezpłatny parking dla pracowników -zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie Jak aplikować -

  informacje : Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. PROSIMY O DOPISANIE PONIŻSZEJ KLAUZULI : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r.

  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) Obowiązek informacyjny : W wykonaniu obowiązku wynikającego z art.

  13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej jako : RODO ), informujemy, iż administratorem danych osobowych w procesie rekrutacji pracownika jest Metalfer Polonia sp.

  z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300 Bielsko-Biała) przy ul. Konwojowej 65, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bielsku-

  Białej Wydział VIII Gospodarczy KRS pod nr KRS : 0000287889, posiadającą NIP : 5472076332 oraz nr REGON : 240727584, dalej jako Administrator .

  Przedstawicielem Administratora jest Bartłomiej Jaworski Uzyskanie informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora jest możliwe poprzez kontakt e-

  mail z przedstawicielem Administratora pod adresem : bądź pocztą tradycyjną pisząc na adres podany powyżej. Dane osobowe uzyskane przez Administratora w procesie rekrutacji będą przetwarzane w celu zawarcia i wykonania umowy o pracę, zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. b RODO. Do udziału w procesie rekrutacji podanie danych jest niezbędne w celu zawarcia umowy o pracę z wybranym kandydatem.

  W przypadku braku podania danych osobowych Administrator nie zawrze umowy o pracę. Administrator może przekazywać dane upoważnionym podmiotom przetwarzającym dane w imieniu Administratora, m.

  in. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, podmiotom wspierającym Administratora w prowadzonej przez niego działalności.

  Administrator jest zobowiązany do przechowywania danych osobowych przez okres wskazany przepisami prawa bądź gdy jest to konieczne do prawidłowego funkcjonowania Administratora.

  Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane w każdym razie nie dłużej niż do zakończenia procesu rekrutacji. W razie udzielenia zgody, przez osobę, której dane dotyczą, na przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących również w kolejnych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w kolejnym procesie rekrutacji wyłącznie w celach jego realizacji, jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od zakończenia obecnego procesu rekrutacji.

  Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Lichtenstein i Islandię.

 • Każda osoba, której dane dotyczą, ma prawo do : dostępu do swoich danych osobowych, w tym prawo do uzyskania informacji o przetwarzaniu przez Administratora danych osobowych oraz uzyskiwania kopii tych danych;
 • sprostowania danych osobowych, jeżeli dane przetwarzane przez Administratora są niekompletne bądź nieprawidłowe; usunięcia danych przez Administratora;
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych; przenoszenia danych osobowych do innego Administratora; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody;
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Ponadto, każdej osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul.

  Stawki 2; 00-193 Warszawa). Dane osobowe dotyczące kandydatów do pracy nie będą podlegały zautomatyzowanemu procesowi podejmowania decyzji, w tym profilowaniu i w ten sposób nie będą wywoływały skutków prawnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku