Przedstawiciel Handlowy - Kartuzy
Solid Group
Kartuzy, Pomorskie
36 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy branża : elektroniczne systemy zabezpieczeń Współpracując z nami będziesz odpowiedzialny za : -

przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych : nawiązywanie kontaktów biznesowych z klientami, rozpoznawanie ich potrzeb, dostarczanie gotowych rozwiązań odpowiadających na te potrzeby, dostarczanie informacji o nowych technologiach, trendach związanych z zabezpieczaniem obiektów, -

realizację zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług firmy, - uczestnictwo w budowaniu silnej marki, - współpracę z naszymi dotychczasowymi partnerami biznesowymi Oczekujemy : -

iż zechcesz z nami zdobyć nowy zawód, doświadczenie, stabilizację zawodową, - pozytywnego podejścia do pracy, - wysokiej kultury osobistej, -

zaangażowania i uczestnictwa w projektach szkoleniowych, - własnego samochodu (zwrot kosztów utrzymania), docelowo auto służbowe dla osób realizujących wyznaczone plany sprzedażowe, -

niekaralności Oferujemy : - możliwość podjęcia pracy w dłuższej perspektywie czasu (to nie jest oferta pracy tymczasowej), -

zadaniowy czas pracy, - współpracę w oparciu o umowę : etat, zlecenie, działalność gospodarcza lub staż, - możliwość wykonywania zadań w nienormowanych godzinach (nie dotyczy etatu), -

jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia), - zakładając, iż osiągasz odpowiedni poziom sprzedaży dodatkowe wsparcie w realizacji Twoich zadań w osobie Asystenta, baz danych i call center, -

niezbędne narzędzia pracy, - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, - ciekawą pracę, dostęp do nowych technologii i rozwiązań, -

możliwość dołączenia do młodego, dynamicznego zespołu, - zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Proszę o dopisanie poniżej zawartej klauzuli!!! WAŻNE!!! CV które nie będą posiadały zamieszczonej poniżej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp. z o.

o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp. z o.

o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp.

z o. o. a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści : Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że : 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Simple Work Group Sp.

z o. o., ul. Al. Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : Simple Work Group Sp.

z o. o.,, ul. Al. Jerozolimskie 212A, 02-486 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Simple Work Group Sp.

z o. o., na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.

12.2018 r. 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Simple Work Group Sp.

z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku