Tiefbauer / Pracownik do robót ziemnych i drogowych
Personalhelden
Wrocław, Dolnośląskie
2 d. temu

Firma Personalhelden.de jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego.

Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji.

Nasz rozwój jest Twoją szansą! Stanowisko : Pracownik do robót ziemnych i drogowych Miejsce pracy : Magdeburg Forma zatrudnienia : umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą Zakres obowiązków : Przygotowywanie wykopów pod kable Ustawianie słupów i stacji transformatorowych Cięcie betonu i asfaltu Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają : Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w zawodzie przy pracach ziemnych Znajomość języka niemieckiego Uprawnienia na koparkę do 5 T.

lub Minikoparka Prawo jazdy kl. B lub C Oferujemy : Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z niem.

firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma) Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formaliści (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny) Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji Mamy nadzieję na owocną współpracę! Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych : E-Mail :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku