Praca opiekunka osób starszych Wielka Brytania
Promedica24
Katowice, Śląskie
3 d. temu

Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkiem rodziny, podczas wolontariatu)? Potrafisz swobodnie porozumiewać się w języku angielskim?

Praca czeka na Ciebie! Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, empatyczną i zależy Ci na bezpiecznym wyjeździe do pracy zgłoś się do nas już dziś! Zapewniamy :

 • atrakcyjne zarobki,
 • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
 • całkowitą organizację i finansowanie wyjazdu (przelot samolotem, transport na terenie UK, zakwaterowanie, wyżywienie);
 • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami;
 • dedykowanego Opiekuna Kontraktu. Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie. Wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń.
 • Jeśli wysyłasz CV - prosimy dołączyć oświadczenie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94 . Jeśli skontaktujesz się z nami w inny sposób i podasz swoje dane, to będzie oznaczało, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu skontaktowania się z Tobą i przekazania więcej szczegółów na ten temat.

  Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres : daneosobowe(at)promedica24.

  pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer : +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres : Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście.

  Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku