Lekarz
S.Z.O.Z. FEL-MED Sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie
6 d. temu

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy zatrudni lekarzy specjalistów : - chorób wewnętrznych, - medycyny rodzinnej, - chirurgii ogólnej, -

geriatrii, - gerontologii. Forma zatrudnienia i wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Prosimy o składanie cv drogą elektroniczną lub osobiście w siedzibie firmy : S.

Z.O.Z. "FEL-MED" Sp. z o.o. Łódź, ul. Szpitalna 6. Klauzula informacyjna dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej FEL-

MED Sp. z o.o., ul. Szpitalna 6, 92-207 Łódź : 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEL-

MED Sp. z o.o., ul. Szpitalna 6, 92-207 Łódź, zwany dalej Administratorem. Możesz skontaktować się z Administratorem dzwoniąc na numer tel.

042 684 50 88. 2. Twoje dane przetwarzane są w celach związanych z procesem rekrutacji. Podanie twoich danych osobowych w zakresie wymaganym przez ustawę z dnia 26 czerwca 1974 r.

 • Kodeks pracy jest obowiązkowe a w pozostałym dobrowolne. 3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów.
 • Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa lub zawartych umów.

  4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych. 5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne tj.

  przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa. 6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania jak również do ograniczenia przetwarzania danych.

  Zasady udostępniania dokumentacji pracowniczej zostały określone przez przepisy polskiego prawa. 7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*

 • Profilowanie oznacza dowolna formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się).
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku