Doradca Klienta Indywidualnego - Placówka Partnerska
Raiffeisen Bank Polonia SA
Ciechanów
18 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Sprzedaż produktów bankowych i realizacja określonych planów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami
  • Obsługa gotówkowa Klientów placówki
  • Doradztwo w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych
  • Bieżąca obsługa Klientów w placówce zgodnie ze standardami
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (w trakcie studiów)
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (doświadczenie w branży bankowej będzie dodatkowym atutem)
  • Podstawowa wiedza z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego
  • Gotowość do nauki i zdobywania wiedzy z zakresu bankowości
  • Otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Raiffeisen Bank Polska S.A.
  • System premiowy powiązany z realizacja planów sprzedażowych i jakościowych
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych