Mid/Senior Java Developer
Team Quest
Warszawa
52 d. temu

Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : B2B / Kontrakt

Realizowane zadania :

  • Projektowanie, rozwijanie i dokumentowanie wytwarzanego oprogramowania
  • Uczestnictwo w zapewnianiu jakości, przeglądy kodu, analiza kodu i udoskonalanie procesów
  • Współpraca z zespołem, produkując wysokiej jakości produkty cyfrowe dla klientów zerwnętrznych
  • Oczekiwania :

  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w programowaniu w Javie
  • Praktyczna znajomość Spring
  • Umiejętność pracy w technologiach : Docker JIRA Maven SQL
  • Język angielski na poziomie B2
  • Firma oferuje :

  • Rodzaj umowy : B2B, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (14 000-17 000 PLN na fakturze)
  • 20-26 dni płatnego urlopu
  • Możliwość wyjazdów biznesowych do głównej siedziby w Finlandii
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Metodologia pracy : Scrum
  • Systemy operacyjne : Windows, Linux, Mac
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy z różnymi klientami z różnych branż, co umożliwia naukę i umiejętność operacji nowymi technologiami
  • Regularne imprezy firmowe
  • Darmowe przekąski, napoje i hektolitry kawy : )
  • Dodatkowe atuty :

  • Znajomość technologii : AWS Gradle Linux Node.js
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Warszawa Praca starszy programista Java Praca starszy developer Java język angielski

    Spring Framework Maven JIRA SQL

    Node.js Linux